Video

Naši nejdůležitější klienti jsou firmy, které chtějí být vidět. Vytváření promo videí a reklamních spotů je naši nejoblíbenější činností. Samozřejmě pro vás máme připravenou i další řadu služeb zaměřených na videotvorbu. Přijedeme kamkoliv!

REKLAMA

Každá správná firma disponuje kvalitním reklamním spotem. Zákazník má tak přehled o tom, čím se daná společnost zabývá, jaké jsou její kvality a co je pro jejího zákazníka prioritou.

HUDEBNÍ KLIP

Jsi zpěvák, skladatel, patříš do hudební skupiny nebo si prostě jen tak brnkáš na kytaru?. Natočíme ti hudební klip na míru. Poradíme ti, jaké máš možnosti a tvé hudební produkci zajistíme moderní vizuál, který se bude líbit.

LIVE

Ani živý přenos z jakéhokoliv typu akce pro nás není překážkou. Kombinací několika kamer a externě nahrávaného zvuku přeneseme cokoliv živě a online třeba na druhý konec světa.

SVATEBNÍ KLIP

Své “Ano” říkáme i svatbám a ohromně nás baví. Kreativitě se totiž žádné meze nekladou, a proto vašemu svatebnímu klipu vdechneme tu správnou dávku emocí a radosti.

MATURITNÍ PLESY

Milí studenti, ani na vás jsme nezapomněli, a proto i pro vás rádi natočíme ten nejkrásnější maturitní ples. Rodiče budou vděční za památku, kterou jim tímto věnujete.

VEŠKERÉ VIDEOSLUŽBY

Natáčet se dá téměř cokoliv a více či méně je to vždy o konkrétním požadavku našeho zákazníka. Nebráníme se ani ničemu novému, a proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi s vámi nezávazně probereme všechny dostupné možnosti k vytvoření vašeho kreativního příběhu.

Kontakt

"Chcete s námi spolupracovat?"